Kaçak iPhone 5ler ne kadar


Kaçak Iphone 5 fiyatları Kaçak iPhone 5ler ne kadar ve Kaçak iphone 5 kaç para Kaçak olarak Türkiyeye getirilen ve vergi ödemeden daha ucuza satılan kaçak iphone 5 fiyatlarını sizler için araştırdık. Bir kaç kişi dışında kullanan herkesin memnun kaldığı bilmeyen içinde bir kaç kez Telefoncunun yolunu bulduğu yöntemler, Fakat son zamanlarda bu tür satış yapan yerlere eş zamanlı operasyonlar düzenleniyor. Artık piyasada ne kadar iPhone 5 kalır bilinmez ama şöyle bir bakarsak 3200 tle ve 3400 Tl gibi rakamlara satılıyor. fakat kaçaklar için aynı fiyat söz konusu değil.


Kaçak iphone 5 fiyatları


Kaçak Iphone 5 fiyatları


Kaçak iPhone 5ler ise Türkiye garantisine nazaran daha ucuz öylesine ucuz ki arasında hemen hemen 1000 TL gibi büyük bir rakam oynuyor. Aslında buda bizler neden teknoloji özürlü bir ülke olduğumu kanıtlıyor. Şu şekilde düşünmek gerekirse eğer, Asgari Ücretimiz 700 kusur :) iPhone 5 ise 3.400 TL bu fiyat sadece ülkemiz için geçerlidir. Bir fransada Asgari Ücret 1.000 euro yani 2.300 TL orada iPhone 5 600 Euro :) alın gerisini siz düşünün her neyse ÇAKMA İPHONE  5 Fiyatları ise Türkiyede 2.600 ile 2.900 TL arasında oynuyor. Ürünleri Gitti Gidiyor üzerinden alabilir ve bakabilirsiniz.


Kaçak iPhone 5 kaç para


Sizlerde değerli yorumlarınızı bizim ile paylaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aslında çok basit hemen alt tarafta bulunan yorum alanınımızdan gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanacaktır.Kaçak Iphone 5 fiyatları Kaçak iPhone 5ler ne kadar