Nar lekesini ne çıkarır


Nar lekesini ne çıkarır, Nar lekesi nasıl çıkar, Az Önce nar yerken üzerime sıçrayınca =) bende bu konu hakkında birazcık küçük bilgi vermek istedim, Aslında böylesine bir Yazı yazmak aklımın ucundan geçmezdi hani her neyse arkadaşlar Bilindiği üzere Kışa giriş meyvelerimizden biri olan aynı zamanda Cennet Meyvesi olarak ta bilinen Nar hakkındaki yazımızda sizlere Nar lekesi nasıl çıkar ve ya Nar Lekesini ne Çıkarır bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum.


Nar lekesini ne çıkarır


Nar lekesi nasıl çıkar


Aslında Bunun uygulanışı oldukça basit, Eğer Nar lekesi tazeyse üzerine çok az miktarda Limon kolanyası dökün ve Beyaz bir bez ile bastırarak silin, Neden beyaz hemen bu konuyada değinmek istiyorum, Nar lekesi denilince akla en kötüsü Kırmızı Mor karışımı bir renk geliyor, Bunu göz önünde bulundurursak, Kıyafetlerimizinde Açık renkli olması gerekmektedir. Bu yüzden RENKLİ BEZ kullanımı uygun görülmeyecektir. Kolonyanın içerisinde bulunan Alkol bezdeki rengi çözecek ve sizlerde Kaş yaparken göz çıkarmış olacaksınız. Bu yüzden beyaz bez Tek bir tarafını kullanmayacaksınız kolonyayı döktüğünüzde ilk bir bastırıp sonra temiz tarafları ile kurulayacaksınız.


Nar Lekesini hangi deterjan çıkarır


Gelelim Taze olmayıp üzerinden biraz zaman geçen lekelere Bunun için reklam olacağını düşünmüş olsam da hakkını verebileceğim bir ürün Annem’in kurtarıcısı diyebilirim, 2 Haylaz kardeş’im varken evde bulunması gereken bir deterjan ismi ise ” Kosla Vanish Oxi Action” ürün kullanımı üzerinde mevcuttur.


Bu söylediklerimin tamamı, Çim Lekesi, Kurumuş Kan Lekesi ve Yağ Lekesi içinde geçerlidir.


İyi bloglar dilerimNar lekesini ne çıkarır - Nar lekesi nasıl çıkar