8 Ocak 2013 Salı

O Ses Türkiye 3lü Düellolar

O Ses Türkiye ekranlarında 3Lü düellolar hazır başlamışken, Sitemiz üzerinden sizlere bu konu hakkında kısaca bilgi vermek isterim, O Ses Türkiye 3Lü Düelloları 3 yarışmacıyı aynı anda düelloya sokmaktır, Yapılan bu Düelloda işlemleri hızlandırmak adına ve hızlılık kazanması açısından 3Lü Düellolara başlanmıştır. 2Li düello ile tek farkı aynı yarışma içerisinden 3 Farklı sese hitap etmiş olmaktır. O ses Türkiye yarışmasında şu anda kimler yarışıyor bilmek isterseniz eğer bizi takip etmeyi ihmal etmeyin Keza sizlere vereceğimiz bilgiler internet üzerinde başka bir site üzerinde maalesef yoktur.

O Ses Türkiye 3lü Düellolar

O Ses Türkiye 3lü Düelloları Acunn.com üzerinden izleyebilirsiniz, Fakat akşam saatlerinde bende sizler için O SES TÜRKİYE kategorimizde yeni paylaşımlar yapacağım Eğer dilerseniz de oradan izleyebilirsiniz, Şu an için pek faza vaktimin olmaması durumu söz konusu olduğu için kısa geçmek istiyorum.

O Ses Türkiye 3lü Düelloları hakkında bilmek istediğiniz her ne varsa Lütfen gelin hep birlikte tartışalım; Bunun için yorum bölümümüzü kullanmanız yeterli olacaktır.

İyi bloglar dilerim, iyi günler bilgi.us yönetimi


O Ses Türkiye 3lü Düellolar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder